Graffiti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Graffiti

Stop humanism..... join graffitism
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koji vam je nick i zasto?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
fauno
Osnivac Foruma
Osnivac Foruma
fauno


Broj poruka : 131
Godina : 31
Datum upisa : 29.01.2008

Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimePet Feb 08, 2008 1:10 am

Samo iskreni odgovori i ne skrecite sa teme!
Nazad na vrh Ići dole
https://fauno-auk.forumsr.com
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimePet Feb 08, 2008 1:41 am

Nick,mi je pao napamet pre 3 godine,pa sam ga koristio za igre,a sad i za tagovanje
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 12:26 am

ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 2:55 am

ako se to odnosi na nadimak ovako:
cs nick mi je uglavnom knight ili jebote, a tagiram se dezen ili dez


Poslednji izmenio dana Ned Feb 10, 2008 4:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 3:34 am

verovatno znate sto je moj tag ovakav
Nazad na vrh Ići dole
fauno
Osnivac Foruma
Osnivac Foruma
fauno


Broj poruka : 131
Godina : 31
Datum upisa : 29.01.2008

Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 5:45 am

Seska zato sto kad sam bio mali moju pokojnu svecu sam zvao seska.......eto
Nazad na vrh Ići dole
https://fauno-auk.forumsr.com
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 4:03 pm

EL_DEZEN ::
ako se to odnosi na nadimak ovako:
,cs nick mi je uglavnom knight ili jebote, a tagiram se dezen ili dez
El dezen ja tebe znam sa cs , na kojim serverima igrash !
Pravo ime mi je nenad pa je tako dospeo nick neco => cone
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 5:00 am

ma ne igram vec dugo, igrao sam ranije, sad samo vikendom u skoli za vreme casa preko lana!


Poslednji izmenio EL_DEZEN dana Pet Mar 07, 2008 5:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 1:10 pm

ja sam sad promenio tag u keol...najvise volim ova slova...i tako...ajmo ostali da vidim!!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 1:13 pm

Nema potrebe da obnjasnjavam zbog cega je moj nick ovakav!!!

AE NEXT!!! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Esto
Clan



Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Leskovac016
Datum upisa : 29.02.2008

Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 1:52 pm

Pisalo je na neki sajt MANIFESTO, pa sam sam izbacio neka slova i dobio sam MAFIESTO, bilo je mnogo dugacko pa sam ga josh skratio na ESTO
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimePet Mar 07, 2008 5:25 am

sad mi je tag dezen*aeroholichar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimePet Mar 07, 2008 11:38 am

Pa bolje je Dezen ono El je bespotrebno treba tag biti sto jednostavniji (sto manje slova).............
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimePet Mar 07, 2008 11:15 pm

pa ko ti kaze da sam se ja ikad tagirao el dezen?? to sam stavio iz fore, ali ima da padne gigant od 10 metara aeroholichar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimePon Mar 17, 2008 12:44 pm

Pa i meni je dosao red na neki nick...Ova slova od ranije su dosta teska za sklapanje..Pa sam istakao slova koje znam da crtam i slozio sam Soon (Na Srpskom Uskoro)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimePon Mar 17, 2008 1:09 pm

Soon One ::
Soon (Na Srpskom Uskoro)

e vidis to nisam znao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 7:11 am

ja Spie... ne znam zasto...smisljao slova r, p, s, i, e, k...i reko spie dobro zvuci i uzeo... king
Nazad na vrh Ići dole
DG-One
Clan
DG-One


Broj poruka : 21
Lokacija : South Side-LE
Datum upisa : 16.03.2008

Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 7:16 am

DraGan! DG! uskoro planiram da promenim nick!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 7:16 am

SpiE_WSKingZ ::
ja Spie... ne znam zasto...smisljao slova r, p, s, i, e, k...i reko spie dobro zvuci i uzeo... king

Svi uglavnom uzimaju ta slova Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 7:43 am

meni su najbolja slova m,e,l,n,o,a Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Esto
Clan



Broj poruka : 27
Godina : 31
Lokacija : Leskovac016
Datum upisa : 29.02.2008

Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 8:32 am

Meni su sva slova dobra... Ali planiram da promenim nick na SOME 1 ?
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 9:06 am

zerk ne znam zasto ali to mi je prvi nick bio na kobazz pa nisam ni menjo jer sam se naviko na njega
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 10:53 am

gledao sam neke snjimke na youtue i ima jedan lik taguje zerk noh8
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 11:21 am

Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitimeUto Mar 18, 2008 12:14 pm

znam zbog toga sam zerk vido pa reko ajde za nick
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji vam je nick i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam je nick i zasto?   Koji vam je nick i zasto? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji vam je nick i zasto?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Graffiti :: Graffitizam :: Razgovori-Diskusije-
Skoči na: