Graffiti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Graffiti

Stop humanism..... join graffitism
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sprejevi

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Esto
Clan



Broj poruka : 27
Godina : 30
Lokacija : Leskovac016
Datum upisa : 29.02.2008

Sprejevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprejevi   Sprejevi - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 2:27 pm

BURNERI su zakon... Imaju ogroman pritisak cak i kad stavish ultra skinny shiba 1.5cm !!! Planiram da narucim i malo montane gold... To je to uglavnom. Ako nemas mnogo para kupujesh happy i sabotaz a ako imas tu su burneri i mtn gold


Imam i ja na polici jednu zutu hardcore od 600 ml i josh 3 od 400ml... Planiram da ih istrosim. Jedini problem je sto u leskovcu nema legalnih zidova a ne bi ih istrosio za bombing, ali nema veze
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Sprejevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprejevi   Sprejevi - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 5:32 am

Esto ::
BURNERI su zakon... Imaju ogroman pritisak cak i kad stavish ultra skinny shiba 1.5cm !!! Planiram da narucim i malo montane gold... To je to uglavnom. Ako nemas mnogo para kupujesh happy i sabotaz a ako imas tu su burneri i mtn gold


Imam i ja na polici jednu zutu hardcore od 600 ml i josh 3 od 400ml... Planiram da ih istrosim. Jedini problem je sto u leskovcu nema legalnih zidova a ne bi ih istrosio za bombing, ali nema veze

NELI MALO PREUVELICA BROJKE!!??

TI NIKAD NE BI ISTROSIO MTN (NI ZA LEGAL)... Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Esto
Clan



Broj poruka : 27
Godina : 30
Lokacija : Leskovac016
Datum upisa : 29.02.2008

Sprejevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprejevi   Sprejevi - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 5:47 am

istrosio bih sledeci put nosim burner i zutu od 600ml
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Sprejevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprejevi   Sprejevi - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 11:30 am

pa nosis ali neces koristiti
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Sprejevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprejevi   Sprejevi - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 12:35 pm

Pa uvek tako kaze, a uvek nista ne radi!!!
Nazad na vrh Ići dole
Esto
Clan



Broj poruka : 27
Godina : 30
Lokacija : Leskovac016
Datum upisa : 29.02.2008

Sprejevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprejevi   Sprejevi - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 1:45 pm

ocu fegetu ce vidish Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
luka
Clan
luka


Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.03.2008

Sprejevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprejevi   Sprejevi - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 3:35 pm

mislim da je dobar
MONTANA! afro
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sprejevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sprejevi   Sprejevi - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sprejevi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Graffiti :: Graffitizam :: Oprema-
Skoči na: