Graffiti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Graffiti

Stop humanism..... join graffitism
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 vasi problemi sa pandursima

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
fauno
Osnivac Foruma
Osnivac Foruma
fauno


Broj poruka : 131
Godina : 31
Datum upisa : 29.01.2008

vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 5:10 am

.......privodjen sam samo jednom zajedno sa keolom , tu su nas panduri uhvatili u mraku kod rimskih termi.......to nam je bila opomena .....uzeto nam je 11 lakova ....kepove:ASTRO FAT ,bananice......skinija dosta .....ON THE RUN ......ali je bilo sve dobro zato sto nismo platili ostetu!!!.......huh
Nazad na vrh Ići dole
https://fauno-auk.forumsr.com
Guest
Gost




vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 5:16 am

pa nisu nas ni videli kako pisemo nego samo su nas pitali sta vam je to u torbama...a iza nemas gde da bezis
Nazad na vrh Ići dole
fauno
Osnivac Foruma
Osnivac Foruma
fauno


Broj poruka : 131
Godina : 31
Datum upisa : 29.01.2008

vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 5:24 am

DA DA BRATE LOMILI BI SE PO ONOM KAMENJU IZA A I NEMA GDE!
Nazad na vrh Ići dole
https://fauno-auk.forumsr.com
Guest
Gost




vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:53 am

Xexe mene su 2 puta jurili...Al sam prebrz...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 4:25 pm

jurili me nekoliko puta...ali mi se cini da nemaju kola koja mogu da lete preko krovova i tome slicnom,a bez kola kad su me jurili nisu mogli da me uhvate.... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sCAn
Clan
sCAn


Broj poruka : 12
Datum upisa : 24.02.2008

vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimePon Feb 25, 2008 11:05 am

pa privodili su me dosta puta mozda nefde oko 7 i samo 2 puta sam placao a 1 sam samo dobio batine od njih MAJKU IM JEBEM!!!!!!!!!i da uzimali su mi par markera!!!!A.C.A.B.!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimePon Feb 25, 2008 1:56 pm

sa njim nemam problema aliimam sa nastavnicom fizike videla me kako prscem jednu tacku iz spreja Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad brate sta imas ti iz srpskog Shocked Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Lamin
Clan
Lamin


Broj poruka : 36
Datum upisa : 23.02.2008

vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimePon Feb 25, 2008 2:05 pm

zerk 1 ::
sa njim nemam problema aliimam sa nastavnicom fizike videla me kako prscem jednu tacku iz spreja Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 12:18 pm

da me ne prijavi zezam se sve je resheno nije videla
Nazad na vrh Ići dole
fauno
Osnivac Foruma
Osnivac Foruma
fauno


Broj poruka : 131
Godina : 31
Datum upisa : 29.01.2008

vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimePet Apr 04, 2008 11:46 pm

zerk 1 ::
sa njim nemam problema aliimam sa nastavnicom fizike videla me kako prscem jednu tacku iz spreja Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad brate sta imas ti iz srpskog Shocked Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
https://fauno-auk.forumsr.com
Guest
Gost




vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 3:19 am

POGRESIO SAM JEBOTE JAKA STVAR
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 2:50 am

ma pusti ga nek prsce koliko oce, prsce, ojca prsce Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





vasi problemi sa pandursima Empty
PočaljiNaslov: Re: vasi problemi sa pandursima   vasi problemi sa pandursima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
vasi problemi sa pandursima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Graffiti :: Graffitizam :: Policija-
Skoči na: